Sky-Shop – otwórz sklep internetowy krop po kroku


Chcąc otworzyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż online bardzo często można natrafić na skomplikowane kreatory i trudne do przejścia procedury, co może odstraszyć młodego przedsiębiorcę. Dzięki platformie Sky-Shop otworzenie sklepu przyjdzie nam nie tylko z łatwością, ale również z przyjemnością. Jak to wygląda?

Sklep online krok po kroku

Otwierając stronę główną Sky-Shop znajdziemy wiele przydatnych informacji dotyczących sklepów internetowych. Klikając w button „ZAŁÓŻ SKLEP ZA DARMO” zostaniemy przeniesieni na podstronę, na której niezbędne jest podanie identyfikatora (słowo, jakim Sky-Shop będzie identyfikował sklep), adres e-mail oraz hasło. Po wypełnieniu danych platforma przeniesie nas do podstrony, na której będziemy mogli opłacić abonament oraz przejść do panelu administracyjnego sklepu. Po przejściu do zarządzania sklepem zostaniemy poproszeni o wypełnienie wszelkich danych związanych z zarejestrowaną działalnością gospodarczą, czyli firmy. Następnym krokiem jest współpraca z asystentem konfiguracji, który z pokaże, jak z łatwością ustawić odpowiednie parametry naszego sklepu. Asystent będzie nas kierował w miejsca, które wymagają naszej ingerencji (na przykład do „Grafika sklepu i logo”). Platforma bardzo zyskuje dzięki konkretnym i rzeczowym filmikom instruktażowym. Otworzenie sklepu wymaga dodania indywidualnego logo, naszych danych kontaktowych, oraz stopki, w której zawrzemy informacje dotyczące, reklamacji, czy regulaminu. Platforma Sky-Shop umożliwia ustawienie szybkich płatności, parametrów wysyłki oraz integracja z kurierami (możliwość dziesięciu integracji). Ostatnimi krokami do tego aby sklep internetowy funkcjonował bez zarzutów jest zmiana domeny na właściwą oraz umieszczenie produktów w sklepie.

Sklep online jest bardzo prosto otworzyć i prowadzić. Pamiętajmy by dokładnie przemyśleć profil sprzedażowy, a sukces będziemy mieli na wyciągnięciu ręki.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz